м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

Маркет Підлоги

Компанія Unilin, якій належить торгова марка Quick Step, є одним з найбільших представників на ринку підлогового покриття. Покупцям пропонується широкий вибір фактур, квітів та видів ламінату та вінілової підлоги. Покриття на підлоги від Quick-Step обходиться в середньому дещо дорожче за продукцію інших марок. Але це ціна не тільки за відомий бренд, а за хорошу якість товару. Приналежність до марки Quick-Step означає гарантію, що покриття для підлоги прослужить довго, не доставить проблем при монтажі та експлуатації. Виробник гарантує щонайменше чверть століття служби покриття.

ЧИМ ЖЕ ТАКИЙ ХОРОШИЙ ЛАМІНАТ QUICK STEP

Бельгійський ламінат від торгової марки Quick-Step на стадії випуску проходить усі необхідні тестування та знаходиться у відповідності до найвищих європейських стандартів. Відходи та шлюб утилізуються дома – переробляються для повторного використання чи спалюються, а енергія від цього спрямовується потреби виробництва. Компанія Quick-Step – автор замкового з’єднання Uniclic, що зробило монтаж ламінату на підлозі швидким, простим та зручним. Ця система кріплень дає можливість при необхідності ремонту витягувати пошкоджений фрагмент покриття для підлоги, не демонтуючи підлогу повністю, і замінювати його.

У нижньому шарі ламінатної підлоги від Quick-Step присутній поліуретан, що робить плитки практично повністю вологостійкими. А в основі ламінованої дошки лежить особливо міцна і щільна плита HDF власного виробництва, до складу якої входять деревні волокна в суміші з меламінової смолою. Ламінат пресується за дуже великої температури, що надає йому високу міцність.

Ламінат компанії Quick-Step за фактурою та зовнішнім виглядом максимально наближений до натуральної деревини. Покриття має особливу стійкість до сколів та вм’ятин – Scratch Guard, які можуть утворюватися від меблів (особливо на тонких гострих ніжках) або падіння важких предметів. Завдяки антистатичним добавкам до такої підлоги значно менш сильно липне пил, ворс, волосся та шерсть свійських тварин. Ламінат важкозаймистий – не загориться від випадкової невеликої іскри або цигарки, що впала. Вся продукція компанії Quick-Step сумісна з будь-яким типом теплої підлоги – водяною, електричною, плівковою.

Ламінат не лише спокійно витримує високі температури, а й добре проводити тепло всередину приміщення. Єдине, що не любить ламінат Quick-Step, так це різких перепадів температур – покриття може сильно змінитися в об’ємі, потріскати або трохи змінити колір. Нагрівання та охолодження кімнати варто проводити поступово, щоб матеріал підлоги встигав адаптуватися до зміни умов експлуатації.

Вся продукція, що використовується у виробництві ламінату Quick-Step, клеї та смоли у тому числі, відповідає міжнародним нормам – екологічна етикетка ЄС Ecolabel, а отже, безпечна для здоров’я та може бути використана у тому числі у дитячих кімнатах. Ламінат Quick-Step, за відгуками, добре відмивається від будь-яких забруднень, замкові з’єднання в ньому міцні та надійні, кольорова гама широка. На поверхні не залишається слідів та подряпин у процесі експлуатації. Сім’ї з маленькими активними дітьми відзначають, що підлога практично не ковзає, тому безпечна навіть для дитячих кімнат.

Також важливо, що виробник Quick Step пропонує ряд аксесуарів, включаючи підкладки, плінтуси, профілі для сходів у колір покриття, і багато іншого, щоб ідеально завершити оформлення вашої підлоги.

ПОРАДИ ПО МОНТАЖУ

Як і будь-який інший ламінат, покриття Quick-Step вимогливе до рівної поверхні чорнової підлоги – слід забезпечити мінімально можливий перепад висоти (максимально кілька міліметрів на метр). В іншому випадку замкові з’єднання швидко вийдуть з ладу. Для мінімізації все ж таки наявних на підлозі нерівностей і поліпшення тепло-і шумоізоляції на підлогу повинна укладатися підкладка. Торці панелей ламінату повинні бути на одному ряду, але поперечні стики не слід розташовувати поруч – тільки в шаховому порядку, як при кладці цегли. Між стінкою та першими рядами панелей ламінату необхідна наявність компенсаційного зазору в 5-7 мм для того, щоб покриття могло трохи змінюватися в розмірах при коливаннях вологості та температури. Більш детально з монтажем ламінату Quick Step зможете ознайомитися у відео нижче.

x