м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

Маркет Підлоги

Маркет Підлоги прийняв на себе зобов’язання щодо захисту приватності клієнтів і користувачів. З огляду на це, ми склали справжні принципи Політики приватності, що регулюють збирання, використання, публікацію, передавання та зберігання даних клієнтів. Наша діяльність в Інтернеті відповідає всім застосовуваним практикам, а також положенням відповідних законодавчих актів держави Україна.

Збирання та використання персональних даних. Персональними даними є дані, які можуть прямо або опосередковано стосуватися Вас як приватної особи, які Маркет Підлоги збирає з метою виконання умов договору, укладеного з приватною особою, або для того, щоб надалі мати можливість зв’язатися з нею, а також для виконання зобов’язань, що випливають із закону.

Ми збираємо персональні дані постійних клієнтів:

• коли Ви надаєте свої контактні дані (зокрема ім’я, особистий код, поштову адресу, номер телефону, адресу електронної пошти, найкращий спосіб комунікації) на нашому сайті або в іншому місці (наприклад, у магазині);

• коли Ви користуєтеся нашим інтернет-сайтом, за інформацією клієнтського рахунку або за допомогою файлів cookie;

• під час купівлі або оформлення замовлення у нашому магазині або інтернет-магазині,  надаючи особисті контактні дані, або під час збереження даних про споживчі переваги (у деяких розділах сайту Маркет Підлоги може попросити Вас добровільно подати персональні дані і персональну інформацію. Необхідні персональні дані можуть містити Ваше ім’я, адресу, поштовий індекс, адресу електронної пошти, номер телефону та інші дані);

• під час подання клопотання про розтермінування.

Збирання інших даних. Ми також збираємо знеособлені дані, тобто дані, які не можуть стосуватися конкретної особи (стать, вік, мовна перевага, місце проживання). Крім того, ми можемо збирати узагальнені дані про діяльність клієнтів у наших магазинах і на сайті. Ці дані збираються і використовуються для того, щоб ми могли надавати клієнтам більш відповідну для них інформацію, а також для отримання інформації про те, які товари, послуги і розділи викликають найбільше зацікавлення. У цій Політиці конфіденційності узагальнені дані вважаються знеособленими даними.

Використання зібраних персональних даних. Ми використовуємо зібрані персональні дані для того, щоб інформувати клієнтів Маркет Підлоги про нові товари, кампанії і події, які готуються. Клієнти, які не бажають отримувати розсилання наших новин або інформацію про товари, які потенційно можуть їх зацікавити, можуть у будь-який час видалити себе з адресного списку цільової групи. Крім того, ми використовуємо зібрані персональні дані для доставки товарів і для виконання зобов’язань перед клієнтами. Погодившись з умовами Політики конфіденційності, клієнт надає Маркет Підлоги право на автоматизовану обробку своїх даних. Ви можете відкликати свою згоду у будь-який час або на нашому інтернет-сайті, або надіславши нам заяву у письмовому вигляді довільної форми. Заява або відкликання згоди не має зворотної сили.

З метою кращого обслуговування клієнтів Маркет Підлоги має право надавати інформацію про окремих користувачів третім особам, які надають послуги Маркет Підлоги, і зв’язані договором про нерозголошення конфіденційної інформації. Третіми особами є, наприклад, наші бізнес-партнери, у чиї обов’язки входить доставка товарів, придбаних в інтернет-магазині, або надання послуг розтермінування. Маркет Підлоги зберігає персональні дані клієнта до припинення договору постійного клієнта. Дані, які Маркет Підлоги зобов’язаний зберігати за законом (наприклад, бухгалтерські дані), зберігаються згідно з вимогами, встановленими законодавством.

Внесення змін до зібраних персональних даних. Зібрані для ідентифікації клієнта та комунікації з ним персональні дані можна переглядати, змінювати і доповнювати на нашому інтернет-сайті у розділі «Моя інформація». Якщо ж змінюється Ваша адреса електронної пошти (яка використовується як ім’я користувача сайту https://market-pidlogy.com.ua), то просимо повідомити нам про це, оскільки цю інформацію клієнт сам змінити не може.

Захист персональних даних https://market-pidlogy.com.ua застосовує всі можливі запобіжні заходи (зокрема адміністративні, технічні та фізичні) для захисту персональних даних клієнтів. Доступ до функцій обробки і зміни даних є тільки в уповноважених на те осіб. Якщо Ви підозрюєте, що з Вашими персональними даними поводяться всупереч положенням цієї Політики конфіденційності, або якщо є ймовірність витоку Ваших персональних даних третім особам, то негайно повідомте нам про це. Тільки так ми зможемо мінімізувати потенційний збиток.

Клієнт має право вимагати припинення обробки своїх персональних даних, запитувати інформацію про те, з якою метою використовуються його особисті дані, а також вимагати передавання його особистих даних у широко використовуваному форматі йому самому, або третій особі. Щоб уникнути зловживання даними і порушення прав клієнта, заяви можуть бути подані тільки у формі, що дає можливість встановити особу клієнта, який подає заяву (заява має бути підписана цифровим підписом або подана особисто у представництві). Ми маємо право відповідати на такі заяви упродовж 30 днів. Вимога про припинення обробки даних розглядається нами як заявуапро розірвання договору постійного клієнта.

Безпека.

Всі персональні дані клієнтів, які стали відомі під час відвідування інтернет-магазину https://market-pidlogy.com.ua і здійснення там покупок, вважаються конфіденційною інформацією.

Умови та зміни Політики Конфіденційності.

Почавши користуватися нашим сайтом чи заповнивши клопотання про те, що Ви стаєте нашим постійним клієнтом, Ви підтверджуєте, що Ви ознайомилися з цими принципами та умовами і згодні з ними. Ми залишаємо за собою право вносити за потреби зміни до загальних умов Політики приватності, інформуючи про це всіх постійних клієнтів, але ми докладаємо максимальних зусиль для того, щоб Політика приватності була завжди оновленою і доступною Вам на нашому сайті. Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання і проблеми, пов’язані з Політикою приватності або з обробкою даних, просимо зв’язатися з нами за адресою parketpol.kyiv@gmail.com

Ви також маєте право звертатися у будь-який час для захисту своїх даних до Інспекції із захисту даних або до суду. Інспекція з питань захисту даних є державною установою, куди можна звертатися тоді, коли Вам потрібна консультація або допомога з питань захисту персональних даних.

x