м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

м. Київ, Петропавлівська Борщагівка вул. Жовтнева, 79

Маркет Підлоги

Наша компанія цінує своє ім’я і ділову репутацію, тому ми працюємо тільки з якісними виробами добросовісних виробників. Якість наших постачальників – наша якість. Ми є офіційним дилером багатьох виробників підлогових покриттів, які можна знайти у нашому інтернет-магазині.

Ми працюємо зі своїми постачальниками безпосередньо без посередників, що дає змогу тримати ціни на нашу продукцію на мінімальному рівні і застосовувати гнучке ціноутворення. Важливо зазначити, що вся представлена ​​нами продукція зберігається на складах, які забезпечують збереження якості пропонованих нами виробів з деревини та підлогових покриттів.

Широкий асортимент, низькі ціни, індивідуальний підхід – це не просто слова. Для нашої компанії за ними стоять якісні підлогові покриття, обґрунтовані ціни, оперативна і доброзичлива команда наших робітників, які працюють для створення затишку і комфорту у ваших оселях і приміщеннях.

Ми розуміємо важливість надання максимально широкого вибору підлогових покриттів на будь-який смак, бюджет, поставлене завдання і для різних приміщень від недорогих якісних виробників до елітних європейських брендів зі світовим ім’ям, які зарекомендували себе у всьому світі.
Купівля підлогових покриттів має бути максимально комфортною і оперативною, тому ми взяли на себе відповідальність запропонувати покупцям не тільки підлогові покриття, але й все, що необхідно, для їхнього встановлення і кріплення.
Будь-які необхідні для підлогових покриттів супутні товари й аксесуари ви можете знайти на нашому сайті або отримати консультацію у наших менеджерів.

У нашій команді працюють висококваліфіковані фахівці, які надають технічно грамотні консультації, оперативно оформлюють замовлення і надають будь-які необхідні послуги з доставки та монтажу підлогових покриттів.

 

 

x